Vasarnamiai

Gyvenant mieste, malonu turėti antrus vasaros namus prie upės ar ežero, pamiškėje ar kolektyvinio sodo sklype. Jūsų pasirinkimui įvairių dydžių, modelių, komplektacijos namai, kuriuos gaminame ir pastatome Jūsų sklype.

Vasarnamis – puikus pasirinkimas norintiems leisti šiltas vasaros dienas gamtos apsuptyje, o gal ir džiaugtis bundančia gamta nuo ankstyvo pavasario ir auksinio rudens grožybėmis.

Vasarnamyje galima gyventi visais metų laikais, jeigu jis bus tinkamai sumontuotas ir apšildytas, nes pasižymi eile naudingų savybių:

– natūrali medienos izoliacija, sienos „kvėpuoja“;

– mediena nepraleidžia vėjo ir ilgiau išsilaiko šiluma;

– puiki garso izoliacija;

– neteršia aplinkos, ekologiškas produktas;

– ilgaamžis, nes mediena tvirta ir atspari besikeičiančioms oro sąlygoms;

Vasarnamį galima apšiltinti, „aprengti kailinukais“ keliais būdais:

– šiltinant grindis;

– šiltinant stogą bei sienas;

– montuojant gyvenamam namui skirtus A+ klasės langus bei lauko duris.

Jeigu planuojate vasarnamį naudoti tik šiltuoju metų laiku, tai šiltinti pakaks tik patį stogą, tokiu būdu saulė ne taip įkaitins namelio vidų ir vasarą vėsoje jausitės komfortiškiau, o šaltuoju metų periodu ne taip greitai šiluma „pabėgs“, nes daugiausiai šilumos „išeina“ per stogą.

Jeigu vasarnamis bus naudojamas ne tik vasarą, bet ir šaltuoju periodu –  pavasarį, rudenį ar net ir žiemą, tuomet verta pagalvoti ir investuoti į namelio apšiltinimą:

– grindų šiltinimas – papildomai užsisakyti juodgrindes, polistirolo ar kitos šiltinimo medžiagos (minralinė vata, Eco vata,…). Taip pat yra galimybė įrengti specialų metalinį tinklą, apsaugantį nuo graužikų. Jeigu pageidausite – mes sukomplektuosime ir įrengsime.

– stogo šiltinimas: du variantai – šiltinti iš vidaus ar „sukuriant antrą stogą“. Pirmu atveju šiltinimas gali būti atliekamas bet kada po namelio sumontavimo, tačiau šiek tiek sumažėja erdvės viduje.

Antru atveju šiltinimas atliekamas dedant antras gegnes, reikalingas kvėpuojančias bei hidroizoliacines plėveles ir tokiu atveju stogas gaunasi storesnis, bet neprarandate nei kiek erdvės viduje, matote „pirmojo“ stogo gegnes.

– sienų šiltinimas – atliekamas ant išorinių vasarnamio sienų. Tam reiks sumontuoti apšiltinimo karkasą + šiltinimo medžiagą + lauko dailylentes.

Galerija