Stoginės

Jeigu norite daugiau laiko praleisti savo namų terasoje, bet esate tikras, kad jūsų planus sujauks lietus (čia Lietuva, čia lietūs lyja!), saulės kaitra ar stiprus ir šaltas vėjas, tai mes siūlome jums įsirengti įvairių išmatavimų stogines iš tvirtų ir ilgaamžių aliuminio profilių kombinacijoje su 16 mm storio polikarbonato (galite rinktis iš trijų spalvų- skaidri, opalinė ar ruda) arba 8 mm storio grūdintu stiklu. Metalinę konstrukcijos dalį galime nudažyti bet kuria jūsų pasirinkta spalva iš RAL spalvinės paletės.

Siūlome aliuminio sistemų SOLAR ROOF ir SOLAR ROOF XS stogines :  standartines ar Jūsų pageidaujamo pločio ir aukščio stoginės modelį, tiesinį ar/ir aplink kampą, su nerūdijančio plieno furnitūra, integruotais vandens latakais ir lietvamzdžiais. Galimi trys standartiniai stoginės modeliai:

  • tik stoginė
  • stoginė su dengtu vienu ar dviem šonais
  • stoginė su visais uždarytais šonais – Solar Veranda

Šonų uždarymui naudojami tvirti aliuminio profiliai ir 4 -5 arba 10  mm storio grūdinto skaidraus arba tonuoto stiklo danga, rečiau – polikarbonato danga. Jūs turite galimybę rinktis stacionarius arba slankius segmentus, rėminę ar berėmę sistemą.

Permainingi mūsų klimatinės juostos orai tiesiog prašyte prašosi įstiklinti terasą, nes tai Jums bus labai naudinga:

  • Patogumas, galėsite mėgautis šia zona ištisus metus, įsirengti valgomąjį, sporto salę, kampelį darbo stalui, priimti svečius
  • Praplėsite namų erdves poilsiui ir pramogoms
  • Tai padės sumažinti šilumos nuostolius žiemos laikotarpiu
  • Apsisaugosite nuo įkyrių vabzdžių , lietaus, sniego
  • Stiklo konstrukcija pagyvins namo architektūrą, padidinsite namo vertę
  • Sukursite gamtai artimą aplinką.

Berėmis terasų stiklinimas – suteikia pastatui modernumo, šiuolaikiškumo. Siūlome 10 mm storio grūdinto stiklo dangą. Ši stiklinimo konstrukcija  puikiai apsaugo nuo lietaus ir vėjo, dulkių ir lapų.

Galima pasirinkti slankiojančias stiklines sekcijas, atsiveriančias į terasos vidų arba kombinuotą variantą.

Rėminis terasų stiklinimas – sandarus ir tvirtas, siūlome 4 arba 5 mm storio grūdinto stiklo dangą.Tokia stoginė puikiai apsaugos nuo triukšmo ir šalčio. Rėminio stoginės terasos stiklinimo konstrukcija gali būti medinė, plastikinė, bet pati populiariausia ir ilgaamžiškiausia – aliuminio profilių. Rėminio stoginės terasų stiklinimo sistema gali būti stumdoma arba varstoma. Stumdomos sistemos gali būti 2, 3 arba 4 bėgelių. Aliuminio sistemos stiklo varčios laisvai juda dvejomis kryptimis, pati sistema gali būti montuojama su užraktais, fiksatoriais.