Ar galima jūsų parduodamuose sodo nameliuose bei vasarnamiuose gyventi ir žiemą?

Galima, tačiau tokiu atveju būtinos papildomos investicijos – reiktų papildomai šiltinti grindis, sienas, stogą bei įsirengti šildymą. Jeigu planuojate šiais statiniais naudotis tik pavasarį, vasarą ir rudenį, tai patartume pasistatyti paprasčiausią malkomis kūrenamą „buržuiką“ ar špižinį pečiuką, tepalinį radiatorių, papildomai apšiltinti stogą ir grindis.

Kokio storio jūsų gaminamų sodo namelių sienos?

Galime pasiūlyti 35, 45, 60 bei 90 mm storio džiovintus ir obliuotus sienojus. Lauko tualetui, šuns būdoms naudojame 20 mm storio obliuotą medieną.

Ar įmanoma be specialaus pasiruošimo pačiam susimontuoti iš jūsų įsigytą sodo namelį, vasarnamį?

Taip! Tai visai nesudėtinga padaryti pagal gamintojo pateiktą instrukciją, jeigu nors kartą gyvenime teko žaisti su Lego ir jeigu turite keletą būtiniausių įrankių(plaktukas, pjūkliukas, obliukas, atsuktuvas, gulsčiukas, kopėčios…)

Kokie turėtų būti žingsniai?
  1. paruoškite pamatą ant kurio statysite būsimą namelį. Galite paruošti juostinį, gręžtinį ar paprasčiausiai ant išlyginto žemės paviršiaus padėkite šaligatvio bordiūrus;
  2. patikrinkite pagal pateiktą specifikaciją ar pakuotėje yra visos detalės, po to atitinkamai išdėstykite ant žemės aplink pamatus;
  3. namelį pradėkite surinkinėti nuo pamatų su pusine lenta priekyje ir gale, konstruokite į viršų.
  4. Konstruodami detales atkreipkite dėmesį, kurioje sienoje jūs suplanavote langų ir durų vietas;
  5. Langus montuokite tik uždėję stogo kraigą, įstatę gegnes ir sukalę lubeles;
  6. Paskutiniame etape įstatykite duris, langus, paklokite grindis ir uždenkite stogą pasirinkta danga(skiedros, bituminės čerpelės, skarda,….)
  7. Prikabinkite vėjalentes namo priekyje ir gale, durų, langų apvadus, nulakuokite grindis ir nudažykite namelio išorę, pakabinkite lietvamzdžius.
Ar galima impregnuotą tvoros skydą, kitus taip apdorotus medienos gaminius dažyti?

Impregnuotas gaminys yra kartu padengtas organinės kilmės dažais, kurie nėra atsparūs ultravioleto spinduliams, todėl toks gaminys lauko sąlygomis po dviejų metų natūraliai papilkėja. Jeigu jūs norite įsigytam gaminiui suteikti kitą spalvą, tai jau po 3-4 savaičių drąsiai galite jį nudažyti . Rekomenduojame dažus, kurie gerai įsigeria į medieną ir nesudaro plėvelės, tarkime Cuprinol, Dulux ir panašūs chemikalai ( www.duliuksa.lt).

Kokį pranašumą suteikia medienos gaminiams giluminis jų impregnavimas?

Šios technologijos esmė – į medį giliai įsiskverbia druskos tirpalas, kuris prailgina medienos gaminio tarnavimo laiką. Tokiems medienos gaminiams yra suteikiama garantija iki 10 metų nuo grybelinių ligų, puvimo, pelėsių ir vabzdžių. Naudojame ekologiškai nekenksmingus aplinkai ir jūsų sveikatai bechromius ir be arseno preimaišų impregnantus Volmanit CX 10 ir Tanalith.

Kokie įstatymai reglamentuoja tvoros aukštį ir kitus su tuo susijusius reikalavimus?

Nuo 2004. 04. 16. galioja Statybos techninio reglamento STR 1.01.07:2002 priedas, kuriame nurodoma:
I grupės nesudėtingi statiniai: 1.2.2. sklypo (ar jo dalies) tvora- ažūrinė(vielos tinklo, metalo juostų, virbų, medžio tašelių, vytelių, karčių ir pan.) su betoniniais, metaliniais ar mediniais stulpais(išskyrus tvorą iš spygliuotos vielos), ne aukštesnė kaip 1.8 m. Šios grupės statiniams neprivalomas projektas, nereikalingas ir statybos leidimas.

Kuo išsiskirią jūsų gaminamos sūpynės ir žaidimų kompleksai ir kitų kompanijų gaminamų analogiškų gaminių?

Tai vieninteliai gaminiai mūsų šalyje, kurie yra sertifikuoti ir atitinka visus saugumo reikalavimus pagal Europos Sąjungos DIN EN 71-8 reglamentą. Šie gaminiai yra skirti privačiam naudojimui, vaikams nuo 3 iki 14 metų.

Kokių išmatavimų tvorų skydų galima įsikyti jūsų parduotuvėse?

Kaip taisyklė visų mūsų siūlomų tvorų skydų plotis yra 180 cm, o aukštis – 80, 90, 100, 120, 150 ir 180 cm. Tvorų skydai pagaminti iš eglinės obliuotos ir impregnuotos medienos, visi tvoros elementai sujungti nerūdijančio plieno sąsagomis ir medsraigčiais.

Kokių išmatavimų šuns būdų ir voljerų galite pagaminti?

Šuns būdas gaminame tiek standartines, tiek pagal užsakovų pateiktus matmenis, o voljerus siūlome iš cinkuoto metalo surenkamų rėmų, kurių aukštis 95 ir 164 cm, plotis – 100, 150, 200 ir 300 cm;